МУШКАРАЦ Н.Т. је скочио са моста, а пре тога се везао ланцима за бетонски блок. До моста се довезао црвеним голфом.
Повезане вести

ИЗ ДУНАВА СПАСЕН МЛАДИЋ: Драма на Мосту слободе у Новом Саду
ИЗ Дунава у Новом Саду, на плажу Штранд, у уторак увече нешто после 23 сата, спасен је младић стар 21 годину.
25. 06. 2025. у 06:51
Најновије из рубрике

НЕСРЕЋА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ: Дете се удавило у базену
ДЕВОЈЧИЦА, стара свега две године, удавила се базену на породичном имању у селу Жач у општини Исток на северу Метохије.
06. 07. 2025. у 08:04

ХАОТИЧНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Девојка избола момка, у судару повређена трудница, експлозија у ресторану...
ДВОЈИЦА бициклиста налетела су синоћ у 22.50 у возило које се кретало на Батајничком друму и задобили су повреде због којих су колима Хитне помоћи превезени у Ургентни центар.
06. 07. 2025. у 07:50

ПО РЕЦЕПТУ БЕЛИВУКОВОГ КЛАНА КОМАДАО ТЕЛО УБИЈЕНОГ БИЗНИСМЕНА: Касапин из Лазаревца делове бацао у реку
ПОТРАГА за трупом се наставља и то је разлог за велику сумњу - да ли је један човек могао сам да изведе овакво касапљење без помоћи?
05. 07. 2025. у 21:42

ОБРТ НАКОН ДРАМЕ У БЕОГРАДСКОМ РЕСТОРАНУ: Није дошло до експлозије плинске боце, ево шта се заиста догодило
НАКОН што се појавила вест у медијима да се догодила експлозија у познатом ресторану који се налази у центру Београда, незванично се сазнаје шта се заиста догодило вечерас око 19 часова у том локалу у Цвијићевој улици.
05. 07. 2025. у 21:04

МУШКАРАЦ ПОГИНУО, ДЕВОЈКА ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА: Судар мотоцикла и аутомобила на Клиси у Новом Саду
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи данас на новосадском насељу Клиса, једна мушка особа је погинула, док је женска особа тешко повређена.
05. 07. 2025. у 19:39
Коментари (0)