ЈЕДНА РЕЧЕНИЦА ИХ ОДАЛА: Ево како су осумњичени за Данкино убиство реаговали на снимак из Беча, мисли да су се "извукли"
ЗА убиство Данке Илић (2), за којом је пола Европе трагало десет дана, осумњичени су Срђан Јанковић из села Лука и Дејан Драгијевић из села Злот.
Фото: Друштвене мреже
Њих двојица су 26. марта, по сопственом признању, убили Данку Илић (2).
Најпре су је аутомобилом ударили, а онда је један од њих, како се основано сумња, изашао из возила и голим рукама задавио дете које је лежало на путу и плакало.
Фото: Новости
Према последњим информацијама, врло брзо након нестанка Данке Илић, њих двојица су приведени и испитани. На саслушању су тврдили да немају никакве везе са нестанком девојчице.
Међутим, они су полицији били веома сумњиви, и зато су полиција и ватрогасци прекопавали атаре и претраживали депоније убеђени да ће наћи тело које су они закопали.
Кључни моменат је био објављивање снимка из Беча, када су један другом рекли "Јеси ли видео ово у Бечу, извукли смо се ", откривено је у истрази, а пише Информер.
Вест да је Данка Илић убијена потврдио је председник Србије Александар Вучић.
БОНУС ВИДЕО: ПРИЛАЗ ИМАЊУ ОБЕЗБЕЂУЈЕ ПОЛИЦИЈА: "Новости" у Бањском пољу након сазнања да је девојчица убијена
Препоручујемо
ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО О УБИСТВУ МАЛЕ ДАНКЕ: Ово су наредни кораци у истрази
04. 04. 2024. у 13:20
СМРТНА КАЗНА! Раде Богдановић: Ја сам отац три ћерке, ја ту не бих...
04. 04. 2024. у 13:02
ТРАМПОВ ПЛАН САДРЖИ ДО САДА НЕВИЂЕНО ОБЕЋАЊЕ: "Велика победа за Зеленског и дугорочну безбедност Украјине"
МИРОВНИ план председника САД-а Доналда Трампа за Украјину садржи модел безбедносних гаранција налик члану 5 НАТО-а, што би обавезало САД и европске савезнике да напад на Украјину третирају као напад на целу „трансатлантску заједницу“, према нацрту који је објавио Axios.
21. 11. 2025. у 07:56
ПУТИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ: Провео ноћ на клиници
РУСКИ председник Владимир Путин објавио је да је завршио годишњи лекарски преглед и резултати су добри.
19. 11. 2025. у 20:22
"ПОЧЕЛИ СУ ДА МИ ОТКАЗУЈУ ОРГАНИ..." Чедина борба за жвиот: "Доктори су ми дали још пар недеља живота" (ВИДЕО)
"ЛЕКАРИ су констатовали да више немам плућа и да се ради о недељама, евентуално још неком месецу..."
20. 11. 2025. у 16:08
Коментари (0)