"КАЈУ ЛИ СЕ ДАНАС ИМАЛО ОВИ ШТО СУ ОПТУЖИВАЛИ МАЈКУ" Потресне поруке на профилу мајке убијене Данке Илић

Марко Колашинац
Марко Колашинац

04. 04. 2024. у 13:53

ЉУДЕ из Србије и целог региона, који су се данима молили за девојчицу Данку Илић (2), сломила је вест да је малено невино детенце убијено. Од тада, на профилу њене мајке Иване Илић, не престају да се нижу речи саосећања и подршке.

КАЈУ ЛИ СЕ ДАНАС ИМАЛО ОВИ ШТО СУ ОПТУЖИВАЛИ МАЈКУ Потресне поруке на профилу мајке убијене Данке Илић

Фото: Друштвене мреже

Много је и оних који су револтирани што је мајка данима разапињана да је можда нешто нажао учинила Данки или је чак продала:

- Кају ли се данас имало ови што су оптужили ову несретну мајку за продају детета...? Срам и стид да вас буде, битно је само коментарисати и испирати уста туђим проблемима, а своје не видите - гласи један од коментара. Пуно је и изјава саучешћа и порука мајки да издржи страшну бол:

- Моје искрено саучешће родитељима. Нека мали анђео почива у миру. Данка је сада рајска птица - пише међу бројним опроштајним порукама.

Али поред туге, бес је такође присутан:

- Сви ви који сте ову жену данима разапињали да је продала своје дете, нека вам је на образ и на част. Породици дубоко саучешће.

- Мајка, много ми је жао због вашег губитка и због свега што сте преживели после тога - пише друга мајка, саосећајући.

Полиција у Бору ухапсила је раднике Јавног комуналног предузећа „Водовод” из Бора Срђана Јанковића (50) из села Лука и Дејана Драгијевића (50) из села Злот, под сумњом да су убили малу Данку Илић (2).

Тело девојчице још није нађено.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (2)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави