ЕВО ШТА ЈЕ ПРВО УРАДИЛА МАЈКА НАКОН ВЕСТИ О СМРТИ СИНА: Комшије долазе у кућу Драгијевића да изјаве саучешће
ДАЛИБОР Драгијевић (40), брат Дејана Драгијевића оптуженог за тешко убиство Данке Илић, преминуо је ноћас у Полицијској управи у Бору, а након што је сазнала тужне вести, мајци је позлило.

Фото Новости
Како се незванично сазнаје, умро је од последица инфаркта.
Далибор Драгијевић је ухапшен јуче, заједно са оцем Радославом, под сумњом да је помогао брату Дејану да премести тело убијене Данке Илић, а данас је требало да буде саслушан.
Након што је примила вести о смрти сина, мајци је позлило, а екипе хитне помоћи одмах су дојуриле у породичну кућу Драгијевића.
Мајка Дејана и Далибора Драгијевића изашла је из куће након што су отишле екипе Хитне помоћи.
Она је прешла улицу и отишла код комшинице да јој јави да јој је син умро.
Комшије из улице сада долазе у двориште породичне куће да јој изјаве саучешће.
Поводом смрти Далибора Драгијевића огласио се и МУП.
"Осумњичени Д. Д. (1984) из Бора коме је у суботу одређено задржавање до 48 сати због постојања основа сумње да је помогао Д. Д. (1974) осумњиченом за тешко убиство двогодишње Данке Илић након извршеног кривичног дела, преминуо је ноћас у Полицијској управи у Бору", наводи се у саопштењу МУП у коме се додаје:
"Д. Д. је у раним јутарњим сатима позлило и упркос правовременом реаговању полицијских службеника и лекара Дома здравља у Бору који су покушали реанимацију он је у 3,10 часова преминуо, а од стране лекара мртвозорника констатована је природна смрт".
О догађају је одмах обавештено Више јавно тужилаштво у Зајечару које је наложило обдукцију на Институту за судску медицину у Београд.
Препоручујемо

УМРО БРАТ ОСУМЊИЧЕНОГ ЗА УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ: Преминуо у Полицијској управи у Бору
07. 04. 2024. у 13:16

ДРАМА У ЗЛОТУ: Хитна помоћ дојурила, позлило мајци осумњиченог за убиство Данке Илић
07. 04. 2024. у 13:05

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)