ОВАКВА ПОТРАГА ЗА ДАНКИНИМ ТЕЛОМ СУТРА БИ МОГЛА БИТИ ОБУСТАВЉЕНА: Мења се начин - Ово су најновије информације
13. 04. 2024. у 11:00
У БОРСКОМ округу се и данас, десети дан од хапшења осумњичених за убиство двогодишње Данке Илић, на терену наставља потрага за телом девојчице.
Повезане вести

ДАНКИН ДЕДА РЕШИО ДА ПРОГОВОРИ "Први пут ћу ово рећи, све може да се провери! Мистериозно је нестао, не знам како су га нашли"
ЧАСЛАВ Драгомировић, отац Иване Илић, мајке двогодишње нестале девојчице Данке Илић која је нестала 26. марта 2024. године са плаца ујчевине Драгомировића, у Бањском пољу, и како се сумња тог дана убијена, у истрази случаја је био позван да одговори на питања, између осталог и у вези са односима у породици.
10. 07. 2025. у 15:38 >> 15:42
Најновије из рубрике

ГРАЂАНИМА СТИЖУ ЛАЖНЕ СМС ПОРУКЕ О САОБРАЋАЈНИМ КАЗНАМА: Крагујевачка полиција упозорава на превару
Полицијској управи у Крагујевцу обратило се више грађана који су на своје мобилне телефоне примили сумњиве СМС поруке о наводним саобраћајним казнама. Реч је о фишинг превари која се шири широм Србије, а чија је учесталост у Крагујевцу последњих дана нагло порасла.
03. 08. 2025. у 23:01

МАРИНА НА СВЕТОГ ИЛИЈУ СПАСИЛА СЕЛО ОД ПОЖАРА: Петнаестогодишња девојчица храбрим гестом саувала животе својих комшија
ПОЖАР који је у суботу, 2. августа на Светог Илију, захватио породичну кућу Јанковића у Улици Ђуре Даничића број 13, у селу Меленци код Зрењанина, уз причињену огромну материјалну штету, на срећу није имао трагичне последице.
03. 08. 2025. у 23:00

ДЕТАЉИ МАСОВНОГ ТРОВАЊА НА СЕОСКОЈ СЛАВИ: Печење изазвало хаос у Павловцу, двадесеторо отровано
СЕОСКА слава која је јуче током дана пошла по злу услед тровања месом, направила је прави хаос за четворо људи који су задржани на лечењу у Општој болници у Врању.
03. 08. 2025. у 14:15

ПРЕСЕЧЕН ЛАНАЦ НЕЛЕГАЛНОГ УЗГОЈА И ЗЛОСТАВЉАЊА ПАСА: Пронађено 11 скупоцених штенаца у Банатском Карађорђеву
Припадници Управе криминалистичке полиције МУП Србије - Службе за сузбијање криминала, ПУ у Зрењанину и Одсека за ветерину, у сарадњи са ОЈТ поднели су кривичну пријаву против З. M. (51) из Банатског Карађорђева, осумњиченог за нелегалан узгој паса.
03. 08. 2025. у 13:32

АКЦИЈА РОАДПОЛ У 34 ЕВРОПСКЕ ЗЕМЉЕ: На удару прекорачење брзине у саобраћају
Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, од сутра па до 10. августа 2025. године, спроводиће међународну акцију појачане контроле саобраћаја усмерену на откривање и санкционисање прекршаја прекорачења брзине.
03. 08. 2025. у 13:22
Коментари (0)