УХВАТИЛА ЈЕ ЗА КОСУ И ШУТНУЛА У ПРЕДЕЛУ СЛЕПОЧНИЦЕ Драма у Врању: Претила бившем мужу, па претукла његову девојку
ПОЛИЦИЈИ у Врању пријављено је да је, садашња емотивна партнерка једног Врањанца, пријавила да ју је његова бивша супруга, напала и повредила.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Према сазнањима, бивша супруга дошла је пола сата иза поноћи, зазвонила на врата и када је њен некадашњи муж отворио, упутила низ увредљивих питања о томе где је сада његова партнертка.
Онда се попела на спрат куће, те жени упутила низ претећих речи, а потом је и физички напала, ухвативши је за косу и шутнувши у пределу слепочнице.
Према сазнањима од овог ударца, жена је задобила лаку телесну повреду.
Наложено је прикупљање медицинске документације о поврђеној, а да се против жене која ју је напала поднесе кривична пријава за наношење лаке телесне повреде.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ВЕЧНА КУЋА - Гроб Бојане Јанковић
Препоручујемо
ЗАОВЕ ВРЕЂАЛЕ И ПРЕТУКЛЕ СНАЈУ: Несвакидашњи случај породичног насиља у Врању
29. 04. 2024. у 10:30
УМРО ПОЗНАТИ МУЗИЧАР ИЗ ВРАЊА: Саша Антић Сајла преминуо у 52. години
26. 04. 2024. у 22:19
ИНЦИДЕНТ НА РОЧИШТУ У ВРАЊСКОМ СУДУ: Малолетница напала стражара
26. 04. 2024. у 10:48
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)