ПОЗНАТО ГДЕ СЕ СКРИВАЛА СНАЈА КОЈА ЈЕ УБИЛА СВЕКРВУ: Нови детаљи језивог злочина у близини Сјенице
ОСУМЊИЧЕНА је синоћ у селу Дубница убила ножем свекрву задавши јој више удараца. Од тешких повреда по глави и телу она је преминула на лицу места.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Л. А. А.(39), осумњичена за убиство свекрве у селу Дубница на територији општине Сјеница, ухапшена је синоћ у хотелу код аутобуске станице у Ужицу.
- Она је приведена у ужичку полицију, а затим је прослеђена у Сјеницу. Уз кривичну пријаву биће саслушана у Вишем тужилаштву у Новом Пазару – сазнају медији.
Незванично, она је сматрала свекрву кривцем што је морала да напусти супруга и децу. После одласка од куће она је живела у Босни и Херцеговини, да би неколико дана од овог кобног злочина дошла у Ужице са још једном женском особом.
(Ало)
БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛА САМО СЛИКА - Језив призор из куће након погибије мајке и ћерке
Препоручујемо

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)