ПУЦЊАВА У КАЛУЂЕРИЦИ: Рањен мушкарац, у току акција "Вихор"
У насељу Калуђерица вечерас је дошло до пуцњаве, а према незваничним сазнањима један мушкарац рањен је у руку!

Фото: Н. Скендерија
Пуцњава се догодила на Смедеревском путу и то након свађе двојице мушкараца.
Наводно, један од њих је након тога извадио пиштољ и испалио неколико хитаца у правцу овог другог.
Један од метака погодио је у руку мушкарца чији идентитет није саопштен.
- Након пуцњаве осумњичени је побегао у непознатом правцу - каже добро обавештени извор.
У току је акција "Вихор".
Блокиране су све улице око места пуцњаве и у току је идентификација, лоцирање и хапшење осумњиченог.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)