ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА ПОЧИНИОЦЕМ: Лекари се боре за жибот младића избоденог на улици у Лесковцу
Лесковчанин Ф.М.(18) који је у тучи задобио више убодних рана налази се у тешком стању и лекари нишког Клиничког центра се боре за његов живот.
фото: И.Митић
- Пацијент је примљен са више убодних рана и повреда абдомена и грудног коша. Претходно је хируршку збринут у лесковачкој Општој болници и довезен је интубиран. Хоспитализован је на Клиници за интензивну негу, прикључен на апарат за механичку вентилацију и налази се у тешком, животно угрожавајућем стању – саопштили су из нишког Клиничког центра.
Тинејџер је избоден, највероватније ножем, у близини кружног тока, у Улици Јужноморавских бригада, а у Ургентни центар лесковачке Опште болнице га је јутрос довео брат, сат после поноћи.
- Доведен је у полусвесном стању. Одмах је реанимиран, урађена је комплетна дијагностика, док су ране саниране. У Ниш је упућен, јер ми немамо грудног хирурга – казао др Небојша Димитријевић, директор лесковачке Опште болнице.
Према незваничним информацијама, младић је повређен у тучи у којој је учествовало неколико особа. Полиција, по изласку на терен, никог није затекла на лицу места. О случају је обавештено надлежно тужилаштво, а кривично дело је квалификовано као покушај убиства.
Полиција ради на утврђивању свих околности овог догађаја. За починиоцем се још увек трага и предузимају се све мере и радње како би осумњиченог, или више њих, идентификовала и привела правди.
Препоручујемо
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)