УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ (18) ЗА УБАДАЊЕ МЛАДИЋА У ЛЕСКОВЦУ: Ножем напао после расправе, па побегао
Припадници полиције у Лесковцу су, после интензивне истраге, идентификовали и ухапсили М.Ц.(18) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство у покушају.
фото: И.Митић
Полицијска управа у Лесковцу је саопштила да је он, како се сумња, прексиноћ на улици, након краће расправе, ножем задаo тешке телесне повреде, опасне по живот, деветнаестогодишњем младићу који је, након збрињавања у Општој болници у Лесковцу, траспортован у Клинички центар у Нишу.
Лесковчанину Ф.М. (19) ножем је нането више убодних рана и повреда абдомена и грудног коша. Хируршки је збринут у лесковачкој Општој болници, а хоспитализован је на Клиници за интензивну негу Клиничког центра у Нишу где је, по пријему, прикључен на апарат за механичку вентилацију.
Тинејџер је избоден у близини кружног тока, у Улици Јужноморавских бригада, а у Ургентни центар лесковачке Опште болнице га је прексиноћ довео брат, сат после поноћи.
Полиција, по изласку на терен, никога није затекла на лицу места, па је одмах започела интензивну истрагу како би идентификовала и ухапсила осумњиченог за ово тешко кривично дело.
Препоручујемо
ИЗБОДЕНИ МЛАДИЋ ЖИВОТНО УГРОЖЕН: Прикључен на апарат за механичку вентилацију
21. 06. 2024. у 11:53
НОВИ ДЕТАЉИ НЕСРЕЋЕ НА АУТО-ПУТУ НИШ–ПИРОТ: Ухапшен турски држављанин
19. 06. 2024. у 18:29
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)