ДЕЈАН ДРАГИЈЕВИЋ РЕШИО ДА ПРОГОВОРИ? Данас саслушање осумњиченог за убиство Данке, да ли ће открити где је бацио тело?
У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Зајечару данас би по други пут требало да буде саслушан Дејан Д., један од осумњичених за убиство двогодишње девојчице Данке Илић.
Фото: Катарина Митровић/ Приватна архива
Ново саслушање је заказано на молбу осумњиченог, који је у тужилаштву након хапшења признао да су он и Срђан Ј. девојчицу ударили колима, ставили је у аутомобил и тело бацили на депонију.
Требало би да он данас у 10 сати буде приведен у тужилаштво. Други осумњичени за овај злочин Срђан Ј. је недавно на поновољеном саслушању негирао убиство девојчице, док се након хапшења бранио ћутањем.
Поред Дејана Д. и Срђана Ј., у овом случају је осумњичен и отац Дејана Д. због сумње да је помогао сину да премести тело девојчице. Дејан Д. и Срђан Ј. се налазе у притвору, док је Радослав Д., отац осумњиченог Дејана Д., недавно пуштен да се брани са слободе.
Фото: Приватна архива
Рођени брат Дејана Д. Далибор Драгојевић преминуо је 7. априла у просторијама Полицијске управе у Бору током задржавања.
Двогодишња Данка Илић нестала је 26. марта у Бањском пољу код Бора, а полиција је, након десет дана потраге и детаљних провера свих трагова и информација, ухапсила Срђана Ј. и Дејана Д. из Бора, за које се сумња да су девојчицу ударили аутомобилом, а затим њено тело ставили у гепек кола и однели на депонију. Тело девојчице још није пронађено.
Препоручујемо
ДАНАС САСЛУШАЊЕ ТРИ НОВА СВЕДОКА У СЛУЧАЈУ УБИСТВА МАЛЕ ДАНКЕ: Једна ствар веома битна за истрагу
05. 07. 2024. у 08:28 >> 08:43
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)