ТРАГИЧАН КРАЈ ПОТРАГЕ: Пронађено тело несталог Пожаревљанина
ПОЖАРЕВАЦ – У Љубичеву код Пожаревца пронађено је беживотно тело Млађана Павловића (37) из овог насеља, несталог између 9. и 10. јула.
Д. Новковић
Његово тело уочио је један пролазник и одмах алармирао полицију. На лицу места обављен је увиђај и том приликом нису уочени трагови насиља.
Тачан узрок смрти знаће се након обдукције, коју је наложило Више јавно тужилаштво у Пожаревцу.
Покојни Павловић био је радник ЈКП „Водовод и канализација“. Траг му се изгубио након што су га колеге у уторак довезле с посла. Пошто је живео сам, његов нестанак примећен је сутрадан, када се није појавио на радном месту.
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)