ОТАЦ СИНУ (5) СТАВЉАО ДЛАНОВЕ И СТОПАЛА НА ВРЕЛЕ РИНГЛЕ: Стравични детаљи злостављања дечака - у тешком стању превезен у болницу
И. А. (40) рукама и ногама тукао је свог сина у стану у Београду, а затим му стопала и дланове стављао на ужарен шпорет.

Фото: Д. Балшић
Осумњиченом се на терет ставља насиље у породици.
Дечак је у тешком стању примљен у болницу.
Имао је подливе и модрице.
Међутим, током прегледа лекари су му констатовали и опекотине на длановима и стопалима.
О свему је обавештено тужилаштво и Центар за социјални рад у Београду.
Дечак је у тешком стању.
Истрага је у току.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: "ОСТАО САМ СА ЊИМ ДОК ПОЛИЦИЈА НИЈЕ СТИГЛА" Комшија троструког убице из Књажевца за "Новости"

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)