ХОРОР КОД ВРАЊА: Пронађена тела мушкарца и жене, сумња се на убиство и самоубиство
ПОЛИЦИЈИ је јутрос пријављено да су у селу Вртогош надомак Врања пронађена два беживотна тела, потврђено је "Новостима" у Полицијској управи у Врању.

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Реч је мушкарцу и жени и за сада нису познате све околности.
У Полицији су потврдили догађај, али нису могли да износе детаље, јер се очекује почетак увиђаја на лицу места.
Незванично, реч је о убиству и самоубиству.

"МЕЂУНАРОДНЕ ГРАНИЦЕ СЕ НЕ СМЕЈУ МЕЊАТИ СИЛОМ" Лицемерна изјава европских лидера - господо, а шта је са Србијом?!
ГРУПА европских лидера поручила је данас, након самита председника САД и Русије Доналда Трампа и Владимира Путина на Аљасци, да ће наставити да подржава Украјину која, како истичу, мора да добије чврсте безбедносне гаранције и једина може да одлучује о својој територији.
16. 08. 2025. у 12:35

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)