КОМШИНИЦА ПРЕТУЧЕНОГ РАДИЋА: "Везали су му руке и ноге, а затим га тукли"
20. 09. 2024. у 11:39
КОМШИНИЦА Дејана Радића, који је синоћ претучен и опљачкан од стране тројице непознатих лица, Милијана Марковић изјавила је за Косово онлајн да је чула дозивање око поноћи од стране Радића, и да су нападачи, према речима претученог, говорили албански.
Повезане вести
"Забили смо нож у леђа братској Србији" Кнежевић: Време је да Црна Гора повуче признање лажне државе и спере срамоту са себе
ПРЕДСЕДНИК Демократске народне партије Милан Кнежевић је за 10. мај најавио велики скуп са којег ће тражити да Црна Гора повуче одлуку о признању независности тзв. Косова.
19. 04. 2026. у 17:19
"Нећемо одустати од онога што нам припада" Петковић: Срце Бриселског споразума - ЗСО и после 13 година није формирана
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да су на данашњи дан 2013. године делегације Београда и Приштине, уз посредовање Европске уније, потписале Први споразум о принципима који регулишу нормализацију односа, али да ни данас, 13 година касније срце тог споразума, Заједница српских општина и даље није формирана упркос чврстим гаранцијама Европске уније.
19. 04. 2026. у 09:45
КРАЂА ВЕКА НА КиМ: Археолошки музеј у Пећи „прекрштава“ српске светиње - После Патријаршије, Приштина креће на Грачаницу и Високе Дечане!
НАЈНОВИЈИ брутални насртај на српску духовну и културну баштину на Косову и Метохији долази из кухиње такозваног Археолошког музеја у Пећи, који бесрамно присваја вековно седиште српских архиепископа и патријарха.
02. 04. 2026. у 15:55
ПЕЋКУ ПАТРИЈАРШИЈУ ПРЕДСТАВИЛИ КАО ВИЗАНТИЈСКУ ЦРКВУ! Шиптари немају своје културно наслеђе, па краду наше - Реаговало Министарство културе
ПОВОДОМ посете ученика Средње техничке школе „Рифат Ђота” Пећкој патријаршији и објаве Археолошког музеја у Пећи тим поводом, Министарство културе Србије, у складу са раније изнетим упозорењима, најоштрије осуђује најновији пример покушаја присвајања српске културне баштине фалсификовањем историје на најбизарнији начин, поручују из Министарства.
01. 04. 2026. у 15:54
РАСКОЛ У ПРИШТИНИ: Суд поништио одлуку Османи о распуштању скупштине и расписивању избора
УСТАВНИ суд (УС) у Приштини одлучио је да централној скупштини да рок од 34 дана да изабере новог председника и истовремено поништи декрет одлазеће председнице привремених институција Вјосе Османи о распуштању скупштине и расписивању ванредних парламентарних избора.
25. 03. 2026. у 19:22
Најновије из рубрике
МЛАДИЋ ТЕШКО ПОВРЕЂЕН: Саобраћајна несрећа у Булевару ослобођења
У БЕОГРАДУ су се током протекле ноћи догодила два удеса са возачима мотоцикала, речено је Танјугу у служби Хитне помоћи.
12. 05. 2026. у 07:26
МУШКАРАЦ ПРЕТУЧЕН МЕТАЛНОМ ШИПКОМ У НОВОМ САДУ: Нападнут након расправе у саобраћају
МУШКАРАЦ стар 36 година претучен је металном шипком вечерас око 22 часа на Булевару Михајла Пупина у Новом Саду, након краће расправе у саобраћају.
11. 05. 2026. у 22:36
ДЕЧАК ПРОПАО КРОЗ КРОВ ЗГРАДЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Хитно превезен у болницу (ВИДЕО)
ДАНАС, око 15 часова догодила се страшна несрећа када је ученик седмог разреда ОШ „Младост“ пропао кроз кров једне од хала бивше фабрике ИМТ на Новом Београду. Дечак (14) задобио је тешке телесне повреде.
11. 05. 2026. у 21:39
ДЕЧАК УБИЦА СВЕДОЧИ 1. ЈУНА: Пред вишим судом у Нишу саслушана четири сведока, породица мртвог Андреја (13) потресена провокацијама
ПРЕД Вишим судом у Нишу данас је настављено суђење М. М. и М. М. М., родитељима малолетног дечака који је, како је утврђено истрагом, 5. октобра 2023. године у Нишкој Бањи ножем убио свог школског друга Андреја Симића (13).
11. 05. 2026. у 21:16
ОПТУЖБЕ ЗА ПРЕТЊЕ, ПРЕПИСКА И СНИМЦИ ВАЖНИ ДОКАЗИ: Бурно на суђењу Кецмановићима, пресуда у јуну
ЗАВРШНЕ речи на суђењу Владимиру и Миљани Кецмановић, родитељима дечака Косте, који је убио десет особа, а шест ранио у својој школи "Владислав Рибникар" 3. маја 2023. године, заказане су јуче у Вишем суду у Београду за 10. јун. То значи да би средином или крајем јуна њима могла да буде изречена и првостепена пресуда.
11. 05. 2026. у 18:17
Коментари (0)