БЕБА ПОВРЕЂЕНА У БАТАЈНИЦИ: Ауто закачио дечја колица - дете пребачено у Тиршову
У БАТАЈНИЦИ, у Улици Катице Опачић, повређена је беба у саобраћајној несрећи.

Фото: Д. Балшић
Како се наводи, до саобраћајне несреће је дошло када је аутомобил "пежо", којим је управљао Н. Р. (39), закачио дечја колица у којима се налазило дете (2).
Повређеном детету лекарска помоћ је указана у УДК у Тиршовој, где су му констатоване тешке телесне повреде, и задржано је на даљем лечењу.
У овом догађају лаке телесне повреде је задобила мајка детете Д. К. (35), која је гурала колица.
Истрагу води Треће ОЈТ у Београду.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: Снимак језиве несреће на Бегаљичком брду
Препоручујемо

ПРЕМИНУЛА МАЈКА ПОВРЕЂЕНИХ ДЕВОЈЧИЦА КОД БАЧКОГ ПЕТРОВЦА: Подлегла повредама у болници
06. 10. 2024. у 15:43

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)