СТАРИЦИ УКРАО КЕСУ С НОВЧАНИКОМ, ПРОЛАЗНИЦИ ГА ЗАУСТАВИЛИ: Због покушаја тешке крађе у Вршцу, мушкарцу одређен притвор

Јелена Баљак

14. 11. 2024. у 16:10

МУШКАРЦУ М. М. из вршачког села Војводинци одређен је притвор до 30 дана, због покушаја тешке крађе усред бела дана.

СТАРИЦИ УКРАО КЕСУ С НОВЧАНИКОМ, ПРОЛАЗНИЦИ ГА ЗАУСТАВИЛИ: Због покушаја тешке крађе у Вршцу, мушкарцу одређен притвор

Г.Шљивић

Он је, како је установљено након саслушања у Вишем јавном тужилаштву, 9. октобра око пола 12 у Стеријином сокачету у Вршцу пришао једној старијој жени с леђа и на дрзак начин из руке јој истргао папирну кесу, у којој је држала новчаник са новцем и личним документима.

Током бежања, М. М. су зауставила двојица пролазника, након чега је предат полицији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - Степинчево између верског култа и политичког терета

ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - "Степинчево" између верског култа и политичког терета

ЈОШ се није стишала бура око усташког пира на дочеку рукометаша, обележеног Томпсоновим песмама које глорификују НДХ, а из Загреба стижу нове провокације које буде авети прошлости.

11. 02. 2026. у 20:13

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!