УХАПШЕН ЗБОГ ДРОГЕ: Угледао полицију, па бацио кесу са марихуаном

Душанка Новковић

28. 11. 2024. у 11:15

ПОЖАРЕВАЦ – Полиција је ухапсила А.М. (25) из Пожаревца, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕН ЗБОГ ДРОГЕ: Угледао полицију, па бацио кесу са марихуаном

МУП

Он је, како се сумња, након што је уочио полицију на улици, одбацио кесу са око 711 грама марихуане. Сумња се да је дрога била намењена даљој проодаји. Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен Вишем јавном тужилаштву у Пожаревцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

Коментари (0)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал