БИЗНИСМЕН УБИЈЕН СА ТРИ МЕТКА, ТЕЛО ПРОНАШАО СИН: Детаљи убиства у Шапцу, овај мотив убиства се искључује

Бојан Милић

09. 12. 2024. у 16:04

ТЕЛО убијеног познатог бизнисмена С. П. (64) из Шапца нашао је син.

БИЗНИСМЕН УБИЈЕН СА ТРИ МЕТКА, ТЕЛО ПРОНАШАО СИН: Детаљи убиства у Шапцу, овај мотив убиства се искључује

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Он је упорно звао оца на телефон, али му се није јављао, па је отишао у магацин.

Такође, саговорник наводи, да је цела полиција у Шапцу на ногама, те да се помно прате последњи тренуци кретања убијеног, да се прегледају камере и испитују сви који га познају и који су могли да имају одређена сазнања о евентуалним нелегалним радњама.

Такође, полиција тренутно пружа заштиту и породици убијеног, јер још увек нема јасног мотива, а према првим индицијама, користољубље се искључује као мотив, јер је поред убијеног пронађена већа свота новца у динарима.

Подсетимо, он је убијен са три метка у потиљак док је улазио и фирму, а претпоставља се да је коришћен пригушивач.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: ЈЕЗА У НОВОСАДСКОМ НАСЕЉУ: Син убио мајку, па јој одсекао главу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ИЗВОР ЗДРАВЉА И РАДОСТИ ЗА ЧИТАВ ЖИВОТ: Мајчино млеко нема замену