УБИЦА ТИНЕЈЏЕРКЕ УМРО У ЗАТВОРУ: 64-годишњак јој сипао сону киселину у уста јер није хтела да буде са њим

Јована Шведић

15. 12. 2024. у 12:05

ЧЕДОМИР Ђурић (64) из Салаша код Зајечара који је пре 10 година свирепо убио матуранткињу Д.Ћ. (18) из истог села, јер није хтела да буде његова девојка, умро је у затвору.

УБИЦА ТИНЕЈЏЕРКЕ УМРО У ЗАТВОРУ: 64-годишњак јој сипао сону киселину у уста јер није хтела да буде са њим

Фото Pixabay free images

Подсетимо, Чедомир је ухапшен и осуђен на 40 година робије, због убиствa тинејџерке коју је тукао и давио у колима, а потом јој сипао сону киселину у уста и њено тело бацио је у војној врећи у језеро у Зајечару.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

ОГЛАСИО СЕ ДУШКО ТОШИЋ: Јелена са ћеркама гостовала у Амиџију, а отац пружио пуну подршку!