УНУК ПОКУШАО ДА ЗАКОЉЕ ДЕДУ: Страва и ужас код Чачка

Mina Izgarević

18. 04. 2025. у 11:43

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Чачку, ухапсили су А. Ш. (20) из околине Лучана, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело убиство у покушају.

УНУК ПОКУШАО ДА ЗАКОЉЕ ДЕДУ: Страва и ужас код Чачка

Фото: Shutterstock/Илустрација

Он се сумњичи да је 16. априла ове године у породичној кући, своме деди, оштрим предметом нанео повреде по врату.

Повређени седамдесетогодишњак задобио је тешке телесне повреде и збринут је у Општој болници у Чачку.

А. Ш. је одређено задржавање до 48 часова и он ће уз кривичну пријаву бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Чачку.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

Суноко организовао традиционални Дан поља шећерне репе