ХАОС ИСПРЕД ПОЗНАТОГ СПЛАВА У БЕОГРАДУ: Младић избоден ножем
МЛАДИЋ М.В. (20) избоден је ножем на Старом сајмишту. Он је након тога превезен у Ургентни центар.
Г.Шљивић
Како се незванично сазнаје, убадање ножем догодило ноћас, три сата после поноћи, код познатог београдског сплава на Старом сајмишту.
- Младић је приватним возилом довезен у Ургентни центар. Констатоване су му две убодне ране, једна у глутеус, друга у ногу. Срећом, реч је о лакшим телесним повредама. Обавештена је полиција која је обавила разговор са повређеним младићем - рекао је извор упознат са случајем.
Наиме, младић није знао, или није желео да каже полицији ко га је избо ножем.
- Наводно била је група која се нешто споречкала, мало су се погурали и један га је ножем избо. У сваком случају полиција ради на утврђивању свих детаља напада - рекао је извор близак истрази.
(Информер)
Препоручујемо
УБИО КОМШИЈУ: Ударио га намерно колима - ужас код Крушевца
07. 07. 2025. у 10:02
УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО У ЛАЗАРЕВЦУ: Одређено му задржавање
02. 07. 2025. у 18:18
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)