ПРЕМИНУО МУШКАРАЦ КОЈЕГ ЈЕ ОТАЦ ПРЕТУКАО МАЦОЛОМ: Језиви детаљи ужаса код Крушевца - осумњичени извршио самоубиство
МУШКАРАЦ ког је отац након свађе претукао мацолом, преминуо је у болници, док је његов деда у тешком стању.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Стравичан напад догодио се у селу надомак Крушевца, а мушкарац који је мацолом претукао свог оца и сина је отишао са места пребијања и пресудио себи вешањем.
Полиција и Хитна помоћ затекли су језив призор.
Двојица тешко повређених мушкараца и један мртав.
Повређени су одмах превезени у болницу, а једном од њих није било спаса.
Полиција утврђује шта је преходило злочину.
СОС телефон за помоћ особама које размишљају о самоубиству
Број 0800/309-309, опција 1, СОС телефон је који ради 24 сата, а на који се јављају стручњаци за спречавање самоубиства - лекари Клинике за психијатријске болести "Др Лаза Лазаревић". Сви позиви су анонимни и бесплатни.
Служба ургентне психијатрије прима пацијенте 24 сата без заказивања, без књижице и без плаћања, а Центар за ментално здравље од 9 до 18 прима такође без заказивања.
Уколико вам је потребна помоћ, сваког дана можете позвати и волонтере Центра "Срце" од 14 до 23 часа на број телефона 0800-300-303 или им се обратити мејлом на вања@центарсрце.орг, као и преко чета на сајту www.центарсрце.орг.
Волонтери разговарају с људима који су усамљени, узнемирени, повређени, тужни, очајни, несигурни.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ПУЗАЛИ СУ ПО АСФАЛТУ, МНОГО СУ КРВАРИЛИ": Комшије описују детаље ужаса на Врачару
31. 08. 2025. у 15:52
УМРО ЈЕДАН ОД МЛАДИЋА ИЗБОДЕНИХ НОЖЕМ НА ВРАЧАРУ: Подлегао повредама у Ургентном
31. 08. 2025. у 08:16
ПОЛИЦИЈА О УБИСТВО ПАРУБИЈА: Све је пажљиво испланирано, у току је анализа камера
30. 08. 2025. у 21:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)