ЗАПЛЕЊЕНО 19 КИЛОГРАМА КАНБИСА: Добар „улов“ припадника полиције у Краљеву
Интензивним оперативним радом, припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву ухапсили су Н.Ј. (57) из овог града, због сумње да је (пре)продаво дрогу.
ПУ Краљево
Полиција га је, наиме, затекла док је брао биљке канабиса које је, како се сумња, узгајао у околини Краљева, а пронађено је и заплењено више од 19 килограма стабљика у сировом стању.
ПУ Краљево
Осим тога, претресом стана и других просторија које осумњичени користи пронађена је и мања количина канабиса, семенке канабиса, дробилица, као и супстанце за узгајање ове дроге.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву на саслушање.
Препоручујемо
ПОВРЕЂЕНЕ ТРИ ЖЕНЕ И ДЕТЕ: Тежак удес у Јајинцима, закуцала се три возила
30. 05. 2026. у 21:38
ХАОС У БЕОГРАДУ: Нашао жени поруке у телефону, па добио и батине
30. 05. 2026. у 15:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)