НАПАДАЧ ЖРТВУ ПРАТИО ДО СТАНА, ПА ЈЕ ЗВЕРСКИ ИЗБО: Полиција покренула акцију "Вихор" због језивог злочина на Новом Београду

В.Н.

27. 12. 2025. у 15:49

ДАНАС око 13.15 у Улици Булевар Арсенија Чарнојевића, на Новом Београду, догодио се језиви напад у које је тешко повређена жена (68).

НАПАДАЧ ЖРТВУ ПРАТИО ДО СТАНА, ПА ЈЕ ЗВЕРСКИ ИЗБО: Полиција покренула акцију Вихор због језивог злочина на Новом Београду

Фото: Н. Скендерија/МУП

Непознати мушкарац ножем је напао старију жену у ходнику зграде у којој она станује на Новом Београду.

Према сазнањима медија нападач је жену више пута убо оштрим предметом, након чега јој је украо торбу и побегао.

Избодена жена је колима Хитне помоћи пребачена у Ургентни центар на одељење реанимације.

Полиција и тужилаштво налазе се на терену.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ЦСГ ИЗВЕШТАЈ О РЕЗУЛТАТИМА ЗА ЦЕЛУ 2025. ГОДИНУ: Приходи изнад очекивања, марже у складу са ИПО пројекцијама