"ЈАКО ЈЕ БИЛО ПОТРЕСНО" Сахрањен Ненад (18) убијен у Товаришеву

НЕНАД Г. (18) који је убијен у кафићу у Товаришеву док је са пријатељима прослављао Божић сахрањен је данас на локалном гробљу.

ЈАКО ЈЕ БИЛО ПОТРЕСНО Сахрањен Ненад (18) убијен у Товаришеву

Foto: Društvene mreže

Младића су поред чланова породице испратили бројни пријатељи, колеге, познаници, а велики број људи је дошао из суседних места како би убијеног младића испратило на вечни починак.

Како прича један од мештана Товаришева, гробље где је убијени Ненад сахрањен било је препуно људи.

- Јако је било потресно. У животу нисам видео толико људи на нечијој сахрани - каже нам мештанин, преноси Блиц.

Подсетимо, како су раније описали мештани, Ненад је током целог дана традицонално прослављао Бадњи дан са породицом и пријатељима, а увече је са друштвом отишао на прославу Божића. У локалном кафићу догодило се стравично убиство. 

БОНУС ВИДЕО - ЕКСПЛОЗИЈА У СУРЧИНУ: Активирана ручна бомба у кући, страдао мушкарац

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ДАНИ ПОЉА ШЕЋЕРНЕ РЕПЕ: Суноко окупио произвођаче