ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У ОБРЕНОВЦУ: Њен партнер се бацио на нож, али није успео да је спаси (ФОТО)

МИРЕЛА М. подлегла је повредама у болници у Обреновцу, након што је њу и њеног патнера избо малолетни Б. П.

ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У ОБРЕНОВЦУ: Њен партнер се бацио на нож, али није успео да је спаси (ФОТО)

Фото Друштвене мреже

Након што је Б. П. (16) избо деду Милана П. и његову партнерку Мирелу М, побегао је на мотору са места злочина.

Све се одиграло испред локала који је у власништву Милана П.

Полиција је убрзо открила о коме је реч, а недуго затим малолетни Б.П. вратио се на место злочина и полицији показао где је бацио оружје којим је починио злочин.

Фото Друштвене мреже

Нападач из Обреновца, који је данас избо деду и његову невенчану супругу, син је Александра П. који је под истрагом због рањавања Петра Г. за којег је тврдио да му је претукао старијег сина.

БОНУС ВИДЕО: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)