Испраћај Виолете Скоробаћ Ашанин: Ево када и где ће бити сахрањена чувена докторка
Виолета Скоробаћ Ашанин (50), докторка пластичне хирургије, која је у недељу извршила самоубиство у свом стану, биће сахрањена у петак на гробљу Лешће.

Фото: Јутјуб Принтсцреен
Подсетимо, др Виолета Скоробаћ Ашанин је у недељу око 12 сати рекла мужу и сину да иде до купатила, а како дуго није излазила, њих двојица су се забринули и почели да је дозивају. - Развалили су врата и затекли је у локви крви.
Како се сумња, Виолета је кришом узела нож из кухиње и два пута га себи зарила у груди. Тело је послато на обдукцију и очекује се да резултати ускоро буду готови - подсећа извор из истраге.
Самоубиство успешне докторке, која је била једна од омиљених међу српским џет сетом, растужила је и шокирала све који су се познавали. Пријатељи кажу да је увек била насмејана и ведра.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)