ДАНАС НАСТАВАК ГЛАВНОГ ПРЕТРЕСА: Зорану Марјановићу мобилни био искључен осам минута?
НАСТАВАК суђења за брутално убиство певачице из Борче Јелене Марјановић (33) заказано је за данас у Вишем суду у Београду.

Фото: архива Новости
На оптуженичку клупу сешће њен супруг Зоран Марјановић, који се терети да је усмртио жену са осам удараца у потиљак. Он се од оптужби брани са слободе.
За данас је суд као сведока позвао судског вештака за телекомуникације Драгомира Васиљевића. Он је обавио временско-просторно вештачење мобилних телефана у време када се претпоставља да је дошло до злочина. Анализиран је мобилни телефон жртве, Зорана Марјановића, као и чланова његове породице.
Ово вештачење је делом унето и у оптужницу, где је наведено да је телефон оптуженог Марјановића био искључен око 17 сати 2. априла 2016. године када је, како се претпоставља, Јелена Марјановић убијена. Критично време је од 16.56 до 17.04, а вештак треба да јасно наведе да ли је Марјановићев телефон био искључен, односно да прецизно појасни шта значе речи "да му је апарат мировао".
- Да ли га је намерно искључио или га, иако је био укључен, није користио у том интервалу - наводи наш извор.
Четворица адвоката одбране Стефан Јокић, Александар Зарић, Вељко Делибашић и Никола Думнић оспоравају налаз вештака, па су ангажовали стручног саветника телекомуникационе струке.
Препоручујемо

УБИСТВО ПЕВАЧИЦЕ: Одлаже се суђење Зорану Марјановићу за 24. септембар, а ово је РАЗЛОГ
10. 07. 2020. у 11:12

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)