СТРАВИЧНА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД МЕРОШИНЕ: У судару камиона и "мерцедеса" тешко повређена девојка (23)
НА магистралном путу Ниш-Приштина код Мерошине догодила се саобраћајна несрећа у којој је двадесетрогодишња девојка задобила тешке телесне повреде.
Фото: Депоситпхотос
Она је, након што јој је екипа прокупацке Хитне помоћи указала помоћ, хитно пребачена у нишки Клинички центар.
Према првим информацијама, у овој незгоди дошло је до контакта измеду камиона и аутомобила марке "мерцедес" у којем је била А.Ђ. (23) из Прокупља. До контакта је дошло на такозваном Дебелом брду, око 11 часова.
У удесу, А.Ђ, која је била возац „мерцедеса" је задобила контузију главе, повреде кичме и у тешком стању је пребачена у нишки Клинички центар.
Како би извукли повредену девојку из аутомобила, морали су да интервенишу и ватрогасци, који су пресекли аутомобил, јер је она била заглављена у њему.
Увићај је у току.
(Информер)
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
НА ТРГУ ЗА ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ Објављено колико ће град платити Мерлину за концерт у "најлуђој ноћи"
Већина певача дочек Нове године проводи радно јер је ово својеврсна прилика да зараде огромне хонораре, који су неретко и по неколико пута већи у односу на стандардне.
29. 11. 2025. у 17:35
Коментари (0)