НОГО САСЛУШАН У ПАЛАТИ ПРАВДЕ: Пуштен да се брани са слободе
ВИШИ суд у Београду није уважио предлог тужиоца да одреди притвор Срђану Ногу, којег тужилаштво сумњичи да је био коловођа нереда на протестима испред Скупштине Србије претходних дана.

Фото: Јутјуб/СРБИН.инфо
Он је након саслушања код судије за претходни поступак пуштен да се брани са слободе - рекао је, за "Новости", његов бранилац Марко Пушица.
- Суд није одредио притвор, јер из списа која су достављена нема доказа да је починио дело које му се ставља на терет - каже Марко Пушица.
- Ного је износећи одбрану и тужиоцу и судији рекао да он није организтор групе, која је чинила насиље.
Ногу се на терет ставља кривично дело насилничко понашање на јавном скупу, као коловођи групе која је вршила насиље.
Саслушање је трајало неколико сати. Ного се, иначе, одрекао посланичког имунитета.

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)