ДЕТАЉИ ТЕШКЕ НЕСРЕЋЕ КОД ПРИЈЕПОЉА: Породица била на одмору на Златару
ПОРОДИЦА која је синоћ код Пријепоља доживела тешку саобраћајну несрећу, када је ауто слетео са пута и упао у реку Лим, била је на одмору на Златару.
Фото: А. Ровчанин
Ивица Драган (48) стигао је у поподневним сатима са децом у Пријепоље и у повратку ка Златару дошло је до ужасне несреће, када су аутом слетели у Лим.
Ивица и син Лео успели су да се спасу и изађу из аута, док се његовој ћерки (11) губи траг и за њом се и даље трага.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА ПЕТОЧЛАНЕ ПОРОДИЦЕ: Ово су малишани који су страдали у тешкој несрећи
15. 07. 2020. у 10:02
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (2)