ЗАПЛЕЊЕНО 20 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Хапшења у Београду и на ауто-путу
ПРИПАДНИЦИ МУП-а су у две акције запленили око 20 килограма марихуане и ухапсили тридесетосмогодишњег С. М. и четрдесетпетогодишњег Б. С. због сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је МУП.

Фото: Depositphotos
Полиција је на ауто-путу Милош Велики, код наплатне рампе Обреновац, прегледом аутомобила "ауди" којим је управљао осумњичени С. М, у гепеку возила пронашла торбу са 15 пакета марихуане, укупне тежине око 15 килограма.
У другој акцији, у Јужном булевару у Београду, полицијски службеници су прегледом аутомобила "пежо", којим је управљао осумњичени Б. С, пронашли у три кесе 10 пакета марихуане, укупне тежине око пет килограма.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичне пријаве, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Беораду, саопштио је МУП.
Препоручујемо

Дрога међу линолеумом: У Пироту подигнута оптужница за шверц 1.025 килограма марихуане
06. 07. 2020. у 11:14

МИНИСТАР СТЕФАНОВИЋ: Полиција запленила 260 килограма марихуане
17. 07. 2020. у 19:23 >> 19:36

ХАПШЕЊЕ У КРУШЕВЦУ: У стању пронађен хероин и вагица за прецизно мерење
15. 07. 2020. у 12:57

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (0)