УХАПШЕНО ТРОЈЕ ШАПЧАНА: Отели мушкарца (36) па му тражили новац
ПРИПАДНИЦИ шабачке полиције ухапсили су С.K. (34), Б.Б. (36) и Д.М. (38), сви из Шапца, због сумње да су извршили кривично дело отмица.

Фото: Depositphotos
Према наводима полиције, С.К. је 22. јула ове године, у вечерњим сатима, довезао једног 36-годишњег мушкарца у стан Д.М. где су, уз претње, захтевали да им преда већу количину новца.
Сутрадан су жртву одвезли у кућу Б.Б., а наредног дана, када су покушали да поново промене локацију, овај је успео да им побегне и случај пријави полицији.
Претресом станова, полиција је код Б.Б. пронашла девет грама амфетамина и вагу за прецизно мерење, па ће против њега бити поднета кривична пријава и за неовлашћену производњу и стављање у промет опојних дрога.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Шапцу.
Препоручујемо

БИВШИ РАДНИК ЕПС ПРИВЕДЕН У ТУЖИЛАШТВО: Терети се за преваре и недозвољене полне радње
25. 07. 2020. у 12:02

ИСТРАГА О ЛИКВИДАЦИЈИ У ЕКВАДОРУ: Испитују везе Спасића и лажних агената ДЕА
25. 07. 2020. у 08:00

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)