СТРАВИЧАН УДЕС КОД ПРОКУПЉА: Младић на мотору ударио у возило из супротног смера - погинуо на лицу места
НA путу Џигољ- Стражава код Прокупља погинуо је двадесетседмогодишњи младић Л.К. из Прокупља.
Фото: Д. Зечевић
Он је возио мотор и након што је остварио контакт са возилом које је долазило из супротног правца, пао је са мотора и задобио повреде од којих је преминуо на лице места.
Како се незванично сазнаје, увиђај је у току, а узрок несреће знаће се касније.
Иначе, ова кривина је најкритичније место на том путу. Пре две године на истом месту страдала је трудница.
(Информер)
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)