ХАПШЕЊЕ У СОМБОРУ: "Пао" Д. Б. због провала и крађа
СОМБОРСКА полиција ухапсила је Д. Б. (27) из овог града, због постојања основане сумње да је извршио више кривичних дела- тешка крађа и крађа.

Фото: Depositphotos
Он се сумњичи да је у претходном периоду, искористивши одсуство власника, провалио у две куће у Сомбору из којих је украо алат, кућне апарате и друге предмете, чија се вредност процењује на око 110.000 динара, као и да је из једне од тих кућа отуђио металну касу у којој се налазио пиштољ.
Д. Б. се терети и да је током јуна и јула из ходника стамбених зграда украо три бицикла, и по налогу тужиоца, уз кривичну пријаву приведен је у Основно јавно тужилаштво у Сомбору.
Препоручујемо

УХАПШЕН ЗБОГ СУМЊЕ ДА ЈЕ КРАО: Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати
27. 07. 2020. у 15:03

РИМСКИ СПОМЕНИК ПРИСЛОЊЕН УЗ ДРВО: Овде је полиција пронашла украдени монумент
23. 07. 2020. у 18:33

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)