САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У РУМИ: Међу петоро повређених и трудница
У саобраћајној несрећи која се догодила у недељу, два сата иза поноћи на углу улица Железничка и ЈНА, четири особе су лакше повређене, међу којима је и трудница, док је пета особа задобила теже телесне повреде и она је превезена у Општу болницу у Сремској Митровици.
Фото С. Костић
Према незваничним информацијама, до судара два путничка возила дошло је када је возило које се кретало из правца Улице ЈНА прешло на црвено на семафору и ударило у возило "фијат браво", које се кретало из правца Железничке. Од силине удара "фијат" се преврнуо и ударио у семафор, који се извалио.
Комшије из оближњих зграда кажу да их је јак ударац у току ноћи пробудио, а када су изашли на терасе и прозоре, затекао их је ставичан призор.
- Возило је било бочно окренуто а из њега су се чуле кукњава и вриска, позвали смо одмах Хитну помоћ, ватрогасце, полицију, који су врло брзо стигли. У "фијату" је било пет особа, младића и девојака око двадесетак година који су се крвави извлачили кроз један разбијени прозор. На срећу сви су остали живи, а трудница, која је била такође у тим колима, задобила је само лакше повреде - каже један од комшија који је одмах притрчао да пружи помоћ.
Расути делови аутомобила у близини банке и поште, били су ту и у недељу ујутру, док су Румљани завршавали своје обавезе на оближњој пијаци.
Препоручујемо
"АУДИЈЕМ" ЗАКАЧИО КОЛИЦА У КОЈИМА ЈЕ БИЛА БЕБА У ОБРЕНОВЦУ: Дете превезено у болницу (ВИДЕО)
06. 03. 2026. у 20:44 >> 00:02
ИМА ПОВРЕЂЕНИХ У ТЕШКОЈ НЕСРЕЋИ КОД МОСТАРСКЕ ПЕТЉЕ: На терену су хитне службе
06. 03. 2026. у 20:51
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)