ЈЕЗИВИ ДЕТАЉИ СМРТИ МЛАДИЋА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Пили и узимали наркотике, ујутру пронашао мртвог цимера
Тело младића Л. П. (20) пронађено је јутрос нешто после 10 сати у стану у Булевару Зорана Ђинђића на Новом Београду. Случај је пријавио његов малолетни цимер С. К. (15) иначе држављанин Црне Горе.

Дарко Дозет
Комшије из солитера кажу да ову двојицу момака нису познавали и да их нису виђали, те се нагађа да је Л. П. живео у изнајмљеном стану, наводи Блиц.
- Око 10 сати ме је на улазу у зграду пресрео момак, дечак практично, сав усплахиран и молио да позовем Хитну помоћ. Рекао ми је да горе на седмом спрату лежи на поду момак који не даје знаке живота. Када сам позвао Хитну помоћ рекли су ми да су већ имали такав позив и да је онај ко је звао звучао неозбиљно и да није хтео да се представи - прича А. С. комшија са другог спрата у истој згради.
Он додаје да није умео да објасни Хитној помоћи о чему се тачно ради јер све што му је преплашени тинејџер рекао било је да неко на седмом спрату лежи на поду и не дише, те да га је он нашао у таквом стању ујутру када се пробудио.
- После мог позива, док сам ја дошао до кола на паркингу испред зграде, стигли су и полиција и Хитна помоћ. После не знам шта се дешавало. Тог дечка сам први пут видео, не знам ко су били они, вероватно су били подстанари јер нисам ништа чуо о њима - каже А. С.
Такође, и остале комшије су у шоку оним што се десило, а прве информације о смрти младића, како кажу, сазнали су из медија. Нико није познавао двојицу момака, нити су било шта неуобичајнео чули из тог стана у току ноћи.
Према првим подацима, С. К. је полицији рекао да је са Л. П. током ноћи конзумирао алкохол и наркотике те се сумња да је узрок смрти предозирање.
Прецизан узрок смрти утврдиће даља истрага.
Препоручујемо

ПА, ТО ЈЕ ТЕК РОЂЕНА БЕБА: Краљевчани у шоку након смрти дечака - ИСПОВЕСТ КОМШИЈА
10. 08. 2020. у 16:42

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)