ТРАГИЧАН ЕПИЛОГ ПОТРАГЕ ЗА МЛАДОМ МАЈКОМ ИЗ СМЕДЕРЕВА: Тражили је данима, она се обесила надомак куће

Ј. Илић

12. 08. 2020. у 11:47

Потрага за несталом Милицом Јаковљевић (20) из села Осипаоница код Смедерева, која је трајала данима у селу и околним местима, окончана је трагично.

ТРАГИЧАН ЕПИЛОГ ПОТРАГЕ ЗА МЛАДОМ МАЈКОМ ИЗ СМЕДЕРЕВА: Тражили је данима, она се обесила надомак куће

Фото: Приватна архива

Миличино тело нађено је надомак породичне куће, на имању Јаковљевића. 

Млада жена обесила се о стабло ораха у економском делу дворишта.

Тело је пронашао супруг.

Обдукција је потврдила да је реч о самоубиству.

Милица је иза себе оставила трогодишњег сина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (2)

ОВО ЋЕ ИЗАЗВАТИ МНОГЕ РЕАКЦИЈЕ: Ево шта су делије ноћас урадиле поводом дешавања у Црној Гори (ФОТО)