ПУЦЊАВА УСРЕД БЕЛА ДАНА КОД ЧАЧКА: Из аутомобила у покрету испалио рафал, мештани у страху
У СЕЛУ Заблаће код Чачка у поподневним сатима дошло је до пуцњаве у центру овог места, када је из аутомобила у покрету испаљено неколико метака.
Depositphotos
У овом инциденту није било повређених лица, али мештани страхују за своју безбедност
- Кроз наше село води стари пут ка Краљеву и изузетно је прометан. У једном моменту смо зачули пуцње. Мислим да је у питању возило марке "рено меган" и да се из њега пуца у ваздух.
Не знамо шта је повод оваквог понашања, али усред бела дана деловало је застрашујуће јер се пуцало више око пет, шест пута. Свима нам је лакнуло кад смо видели да нико није повређен и да ниједан метак није залутао - каже један од очевидаца овог догађаја за РИНУ.
По пријави мештана на лице места у село Збалаће изашли су припадници полиције, извршили увиђај и након прегледа видео снимака починиоци су идентификовани и приведени, преноси РИНА.
Препоручујемо
ДОНАЦИЈА ЦРВЕНОМ КРСТУ: Компанија „Евротај“ поклонила 2.000 фармерица
12. 08. 2020. у 15:17
ПРЕМИНУЛО ТРОЈЕ Доктор Луковић из Чачка: Епидемија улази у завршну фазу
10. 08. 2020. у 14:06
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)