ОТАЦ И ЋЕРКА ИСПРАЋЕНИ НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК УЗ ТУРИРАЊЕ МОТОРА: Гробље пуно људи - бајкери из целе Србије дошли да одају почаст (ВИДЕО)
САША (45) и његова ћерка Марија (17) Чанковић, који су уторак погинули након пада са мотора на ауто-путу Београд- Ниш, код Михајловца, сахрањени су данас на Новом гробљу у Бору.
Фото: В. Ђ.
На вечни починак испратило их је турирање неколико стотина мотора.
Ново гробље у Бору било је пуно људи, а бајкери из целе Србије дошли су да одају последњу почаст свом пријатељу Саши и његовој ћерки Марији.
Препоручујемо
ОВО СУ ОТАЦ И ЋЕРКА ПОГИНУЛИ НА МОТОЦИКЛУ: Језиви детаљи несреће код Смедерева (ФОТО)
19. 08. 2020. у 10:04
КОБНО МЕСТО: Снимак терасе где одакле су пали жена и дете у Лазаревцу (ВИДЕО)
21. 08. 2020. у 13:16
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (4)