МИЛОРАД ЗАДАВЉЕН НА СПАВАЊУ: Откривен мотив свирепог убиства на Чукарици

Биљана Ристивојевић

21. 08. 2020. у 14:35

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду расветлили су убиство Милорада Р. (48) у стану на Белим водама на Чукарици и ухапсили Д. Б. који је извршио злочин.

МИЛОРАД ЗАДАВЉЕН НА СПАВАЊУ: Откривен мотив свирепог убиства на Чукарици

Фото: З. Јовановић

Осумњичени за убиство Милорада Р. је, како се сумња, позајмио од њега 3000 евра, јер се покојни бавио зеленашењем, незванично сазнају Новости. У међувремену је дуг нарастао на 7000 евра и Милорад га је притискао да му врати паре. Претио му је да ће му узети стан и зато се овај одлучио да га убије.

Како се сумња Д. Б. је између 12. и 13. августа ове године у стану у насељу Беле воде на општили Чукарица подесним предметом стезао око врата четрдесетдеветогодишњег мушкарца и тако га убио.

Осумњичени је приведен Вишем јавном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Вратила му се! Ана Ивановић се у јулу развела од Бастијана Швајнштајгера, а данас... (ФОТО)