ПОКУШАЛЕ ДА УКРАДУ 757 КИЛОГРАМА БАКРА: Хапшење у Бору - вредност крадене робе око три хиљаде долара
22. 08. 2020. у 15:15
ПОЛИЦИЈА у Бору лишила је слободе Шабану З. и Фердију К. који су из фабричког круга кинеске компаније ‘’ЗијЈин’’, некадашњег РТБ ‘’Бор’’, данас покушали да украду 757 килограма отпадног бакра, вредног, на црном тржишту, око три хиљаде долара.
Bravo policijo. Tako se to radi. Pitanje za sudstvo : a gde su oni što kradu milione ??? Da li može neko da odgovori ?
Od kad u dolarima izrazavamo vrednost robe koristite nas srpski dinar ali ako bas mora Euro
Kinezi sve ogradili i lopovstinama nikako da se stane na put
Stvarno?? Toliko truda da ukradu vise od pola TONE bakra, za koliko, za samo 3000 dolara. Vise im se isplati pola kile zlata xD.
Само једном од лопова да на лицу места одсеку руку, као што то раде у Египту, било би их много мање. Можда ови буду нешто осуђени јер су крали од Кинеза, али генерално закон је такав да лопов постаје занимање, само да још уплате пензионо и социјално. Приватна имовина не постоји, не смете чак ни да браните своје, јер ћете по нашим накарадни законима бити Ви криви. Безброј је таквих примера и мислим да је наше судство рак- рана ове државе.
Повезане вести

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ево какво је стање дечака који је јуче са мајком Александром пао са шестог спрата у Лазаревцу
КАКО сазнају "Новости" дечак Т.Т. (3) који је јуче са мајком Александром Е.Т. (29) пао са шестог спрата зграде у Карађорђевој улици у Лазаревцу пребачен је у Тиршову.
22. 08. 2020. у 13:54

ДЕЧАК ОПЕРИСАН: Сви детаљи страшне трагедије у Лазаревцу - мистерија остаје како је дошло до кобног пада
АЛЕКСАНДРА Е. Т. (29) преминула је након што је пала са шестог спрата свог стана у Карађорђевој улици, број 8, у центру Лазаревца.
21. 08. 2020. у 22:31

НЕДАВНО СЕ ЧУЛА ГАЛАМА: Ево шта кажу комшије о Александри која је са дететом пала са прозора у Лазаревцу (ФОТО)
УВЕК је била насмејана, тешко нам је да мислимо да би се она одлучила на тако драстичан корак да са дететом скочи са шестог спрата - каже једна од станарки зграде у Карађорђевој улици у Лазаревцу које је јуче потресла стравична несрећа када су мајка Александра Е. и њен трогодишњи син Т. Т. пали са шестог спрата зграде.
21. 08. 2020. у 22:26

ПРЕ ДВА ДАНА СУ БИЛИ СРЕЋНИ, ДЕТЕ ЈЕ БИЛО ВЕСЕЛО: Родбина и даље у шоку од трагедије - не верују да се Александра убила (ФОТО/ВИДЕО)
РОЂАЦИ Александре Е.Т. (29) која је данас са дететом скочила са терасе зграде у Карађорђевој улици у Лазаревцу, негирају да је она имала психичких проблема.
21. 08. 2020. у 15:26

КОБНО МЕСТО: Снимак терасе где одакле су пали жена и дете у Лазаревцу (ВИДЕО)
ЕКИПА "Новости" налази се испред зграде у Карађорђевој улици у Лазаревцу у којој се јутрос догодила трагедија.
21. 08. 2020. у 13:16
Најновије из рубрике

НИ СУД, НИ ПОЛИЦИЈА НЕ МОГУ ДА НАЂУ ЧУМЕТА ДА СВЕДОЧИ: Суђење за прву отмицу земунског клана
ЉУБИША Буха Чуме, који треба да буде саслушан као сведок у случају познатом као "Прва отмица земунског клана" није дошао у Виши суд у Београду, па је ово суђење окривљеним Милану Радукићу, Саши Ђајићу и Зорану Ристићу данас одложено за средину октобра.
06. 09. 2025. у 00:17

БАЦИЛА ЈЕ СВЕ МОЈЕ СТВАРИ, ПА МИ ЈЕ ПАО "МРАК НА ОЧИ" И ИЗБО САМ ЈЕ: Овако се бранио Дејан Думнић окривљен за покушај убиства бивше девојке
ДЕЈАН Думнић не признаје да је извршио покушај тешког убиства Драгане Крунић и њеног пријатеља Немање Ј. Железнику, мада не спори да их је избо ножем. Он је претходно био у вези са Драганом и како каже 29. јула прошле године је дошао у њен стан по своје ствари, а након расправе је посегао за оштрицом.
06. 09. 2025. у 00:16

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО У ФАЗИ РАСПАДАЊА: Стравичан призор у стану на Канаревом брду
ТЕЛО мушкарца пронађено је данас у фази распадања у једном стану у згради у улици Канарево брдо 26.
05. 09. 2025. у 19:40

ДЕЧАКА (12) УДАРИО АУТОМОБИЛ: Језива саобраћајна несрећа у Јајинцима
НА месту несреће полиција обавља увиђај, а околности које су довеле до обарања пешака биће накнадно утврђене.
05. 09. 2025. у 19:35

ИЗВУЧЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА ИЗ САВЕ КОД СРЕМСКЕ РАЧЕ: Сумња се да је у питању младић за којим се од јуче трага
ВАТРОГАСЦИ-СПАСИОЦИ су данас око 17.30 часовас из реке Саве, код Сремске Раче, извукли тело за сада неидентификованог мушкарца.
05. 09. 2025. у 18:05
Коментари (5)