Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоПРЕНОС, ЈУЖНА АФРИКА - ЈУЖНА КОРЕЈА: Нестварни промашаји на мечу!
25. 06. 2026. у 03:05
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У АТЛАНТИ: Лавови Атласа су други у групи, "Гренадини" се часно опростили од Светског првенства
25. 06. 2026. у 02:04 >> 02:12
MBozic
23.08.2020. 16:19
Ne daj Bože nikom, ni najgorem neprijatelju.
MiR
23.08.2020. 16:26
O Boze, kakva tragedija :´(. Pokoj im dusicama nesrecnim.. Roditelji, cuvajte bolje svoju decu, zasto ih radjate i prepustate opasnostima? Zasto na tom kupalistu nema profesionalnih spasilaca?
Včad
23.08.2020. 17:36
@MiR - Postoje profesionalni spasioci i imali su direktan pregled na mesto gde su deca nestala. Zašto nisu reagovali? E to će utvrditi policija i tužilaštvo. Užas...
Dragana
23.08.2020. 19:18
@Včad - A šta su radili roditelji?Njih policija ništa neće pitati?
Marko
23.08.2020. 17:27
Страшна трагедија да ти срце стане. Законом би се морало регулисати да на свим купалиштима у Србији буде бар један професионални спасилац, а друго, деци до 10 година старости не би смело да се дозволи удаљавање од обале више од петнаестак метара. Секунда непажње је довољна да дође до овако тешке трагедије, а деца су приоритет над приоритетима у Србији. Државо памет у главу, па повуци законске потезе да се овакве ствари више никада не десе.
Mikansimic
23.08.2020. 17:47
Tugo ogromna. Andjeli neka ih cuvaju.
Dragana
23.08.2020. 17:47
Tražili ih oko jezera?Da li to znači da roditelji uopšte nisu primetili da su deca u vodi???Gospode dragi!
Snežana Pantic
23.08.2020. 19:32
Šta će deca sama u vodi 5 I 7 god ??? Bez obzira dali znaju ili ne da plivaju ..voda je to ima čudnu moć..ČUVAJ TE SVOJU DECU ..
Dragica
24.08.2020. 03:30
Oprostite moje je misljenje da mi roditelji nedamo deci tamo gde njima nije mesto sto vode decu gde mogu dase POVREDE zaista nerazumem Al sad je nazalost gotovo ? pokojim dusicama tesko jeste morate biti jaki od sudbine se pobeci nemoze nazalost sudbinaje cudo?
Dragana
24.08.2020. 16:56
Kakva sudbina i kakvo bežanje od sudbine?Sudbina ne postoji,ali je pogodno sudbinom prati sopstvenu neodgovornost.