У ТОКУ ПОТРАГА ЗА ТЕЛИМА СУПРУЖНИКА: Велика Морава и даље скрива брачни пар из Сараораца (ФОТО)

Ј.И.

29. 08. 2020. у 10:43

ПОЧЕЛА је потрага за телима Мирјане и Драгија Младеновића који су се утопили у Великој Морави код Сараораца у петак.

У ТОКУ ПОТРАГА ЗА ТЕЛИМА СУПРУЖНИКА: Велика Морава и даље скрива брачни пар из Сараораца   (ФОТО)

Фото: Ј.Илић

Рониоци жандармерије претражују низводно од места где су се супрузници удавили.

Тела утопљених су виђена јуче како плутају на површини реке, око 500 метара низводно  од места где је, крај реке, остао њихов трактор. Ипак, упркос потрази која је трајала читавог дана, нису извучена из воде.

Према незваничним сазнањима, у реку је најпре упала жена и почела да се дави, а онда је супруг скочио за њом покушавајући да јој спасе живот.  Реч је о пољопривредницима из овог места који су највероватније кренули да обаве послове на свом имању.

Фото: Ј.Илић

Фото: Ј.Илић

Фото: Ј.Илић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.

21. 07. 2025. у 18:43

Коментари (0)

Десет милиона евра за унапређење пословања СМЕ сектора и пољопривредних газдинстава у Србији