ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ НА МИЉАКОВЦУ: Делови аутомобила расути по шуми, отац погинуо, син у тешком стању (ФОТО)
МИЛОШ Ж. (40) погинуо је у ноћи између понедељка и уторка, а његов син Александар Ж. (17) тешко је повређен, у саобраћајној несрећи, која се догодила код окретнице аутобуса на линији 48, на Миљаковцу. Отац је преминуо на месту, док се лекари боре за живот тинејџера.
Фото: В. Данилов
Како смо незванично сазнали, Милош Ж. је возио неприлагођеном брзином, а да ли је при том био и под дејством алкохола, утврдиће полицијска истрага. Према првим, незваничним информацијама, отац и син су се возили у аутомобилу марке "БМВ" старије генерације. Изненада, Милош је изгубио контролу над возилом, и при скретању ударио у дрво, да би се свом силином закуцао у следеће стабло и ту кобно зауставио.
Колико је ударац био силовит, уверили су се и репортери "Новости". Делови аутомобила били су јутрос заглављени у жбуњу, док су стабла јасно "обележена" траговима судара.
Како смо незванично сазнали од пролазника, који су се заустављали својим возилима код окретнице, распитијући се да ли је то место несреће, Милош Ж. има проблематичну прошлост, због које је извесно време провео иза решетака. С друге стране, за његовог малолетног сина имају само речи хвале.
- Милош је становао у насељу и свакодневно је пролазио ову кривину, зна се да је опасна. Трагови кочења се не виде - рекао нам је један од житеља Миљаковца.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДЕЧАК ПОДЛЕГАО ПОВРЕДАМА: Преминуо седмогодишњак ког је ударио воз у Сремској Митровици
01. 09. 2020. у 11:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)