НАСТАВЉЕНО СУЂЕЊЕ МАЛЧАНСКОМ БЕРБЕРИНУ: Јовановић стигао у суд скривен од очију јавности

Новости онлине/Ј. Ћ.

02. 09. 2020. у 11:27

СУЂЕЊЕ Нинославу Јовановићу, познатијем као Малчански берберин, оптуженом за отмицу и злостављање девојчице Монике К., настављено је данас у Вишем суду у Нишу.

НАСТАВЉЕНО СУЂЕЊЕ МАЛЧАНСКОМ БЕРБЕРИНУ: Јовановић стигао у суд скривен од очију јавности

Фото: Ј.Ћ.

Јовановић је и овај пут у суд ушао скривен од очију јавности.


Малчански берберин је ухапшен 5. јануара, на гробљу у селу Малча, након 17 дана полицијске потраге за њим. Он је, како се сумња, 20. децембра, у селу Суви пресрео девојчицу на путу до школе и отео је. Она је у међувремену пронађена, након 10 дана потраге у селу Јасеновик и једној викендици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (1)

ХИТНО ЈЕ, ТУКУ ЈЕ! Барон спасио живот другарици - преко видео позива сведочио ужасу, одмах позвао 911! Процурио транскрипт разговора