ОТАЦ МИ ЈЕ ПОГИНУО, БРАТ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ... Потресна исповест Николе, брата Александра који је тешко повређен у несрећи на Миљаковцу

Ј.Д.Љ.

02. 09. 2020. у 21:14

- ОТАЦ ми је погинуо, брат се бори за живот, мајка и бака су болесне, сестра још мала. Сви смо неутешни због онога што нам се догодило.

ОТАЦ МИ ЈЕ ПОГИНУО, БРАТ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ... Потресна исповест Николе,  брата Александра који је тешко повређен у несрећи на Миљаковцу

Фото: Фацебоок

- Све је пало на мене и не знам како ћу се изборити. Да ли је то ствар судбине или чега већ... Али знам да морам да идем напред и захваљујући рођацима и пријатељима који су мојој породици нашли у овим тужним данима, надам се да ће савладати све препреке и урадити све што могу и како најбоље знам и умем. 

Овако за "Новости" прича Никола Жугић брат Александра Жугића који је тешко повређен у саобраћајној несрећи у којој је, нажалост, живот изгубио њихов отац Милош.

Од тренутка кад се сазнало за несрећу породични дом Жугића на Миљаковцу пун је родбине, пријатеља и комшија који су дошли да помогну деветнаестогодишњем Николи и нађу му се у овим тешким тренутцима.

Целу причу прочитајте у сутрашњем штампаном издању. 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ ЗОВУ НА ДОЧЕК ВЛАДИМИРА СТОЈКОВИЋА! Ври на Маракани, овако нешто се не памти!