ЧУЛА САМ ВРИСКЕ, ПОКОСИО ЈУ ЈЕ КОМБИЈЕМ: Детаљи злочина код Чачка - љубавни троугао умало да се заврши фатално
ЈЕЛЕНА П. (35), која је тешко повређена када ју је бивши супруг Милош Ј. (47) намерно прегазио комбијем у селу Бечањ, надомак Чачка, и даље се налази на одељењу ортпедије чачанске болнице. Њено здравствено стање после тешког прелома бутне кости је, како сазнајемо, стабилно, и она, на срећу, није животно угрожена.

Фото: В. Илић
Несрећа се, да подсетимо, догодила у уторак вече око 20 часова, када је Милош комбијем на сеоском путу буквално покосио бившу жену и њеног садашњег партнера Драгишу Р. (48), који је прошао са лакшим повредама, односно задобио је нагњечење зглоба ноге. Јелена је пре пар месеци оставила Милоша, који живи у Мрчајевцима и са којим има троје малолетне деце, и преудала се за Драгишу.
Како само сазнали од Драгишине мајке која није желела да се “њено име провлачи по новинама”, Јелена је 20 година, колико је била у браку са Милошем, трпела породично насиље.
Тако је она нама казала, не знам... Причала је да је трпела малтретирање и батине све време брака. Зато је решила да га напусти и дошла је код нас кући, за мог сина Драгишу – рекла нам је старица, напоменувши да је Драгиша пре осам месеци остао без супруге која је преминула од тешке болести.
- Милош је те вечери хтео да је убије, односно обоје је хтео да сахрани. Мучки их је вребао. Сачекао их је када су кренули у шетњу и на њих намерно налетео комбијем. Чула сам вриску... Било је језиво.. . Овако болесна сам ишла и дошла до њих, лежали су повређени. Јелена је била сва сломљена.
Она додаје да је Милош и раније физички малтретирао њеног сина Драгишу, па је тако једном приликом у центру Мрчајеваца на њега насрнуо металном шипком.
Хтео је да га убије. Не знам како он до сада није завршио у полицији, како није ухапшен. Надам се да ће сада бити осуђен, јер ово је био покушај убиства. Ако га буду пустили тешко нама, то се неће завршити на добро – испричала нам је Драгишина мајка.
- Тешко и Јелениној деци, сада су остала сама, знам да је старији син уписао средњу школу, старија ћерка је у осмољетки, а има и млађу ћерку. Драгиша их је јуче звао да их пита како су, шта раде, да би старија ћерка рекла да за мајку више неће да чује и да је она мртва за њих. Страшно је то...
Драгиша је јуче, како сазнајемо, на позив полиције, ишао у Полицијску управу да поново да изјаву о целом догађају. Милошу је одређен притвор, а тек након детаљне истраге биће познато које кривично дело ће му се стављати на терет, а не искључује се да то буде и кривично дело за покушај убиства.
Препоручујемо

СИН (17) НОЖЕМ УБИО ОЦА: Одређен му притвор, наложено вештачење здравственог стања
03. 09. 2020. у 12:33

ЕПИЛОГ ИНЦИДЕНТА КОД ЛИПОВИЦЕ: Шоферу аутобуса 591 пријава, отказ јер је возио брзо
03. 09. 2020. у 08:40

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (3)