СВРАТИО КОД РОЂАКА, ПА ИХ МАЛТРЕТИРАО: А онда отишао у сеоски кафић, вређао власника и није хтео да плати рачун
ПОЛИЦИЈА је у Сремској Митровици ухапсила Н. Б. (23), због сумње да је у четвртак узнемиравао рођаке у њиховој породичној кући, а у сеоском кафићу вређао власника и госте и направио рачун који је одбио да плати.

Фото: В. Митрић
Н.Б. се терети за кривично дело насилничко понашање, саопштила је Полицијска управа у Сремској Митровици.
Одређено му је задржавање до 48 часова у ком року ће уз кривичну пријаву бити приведен Основном јавном тужилаштву у Сремској Митровици.
Препоручујемо

ПОСЛЕ ОБЈАВЉИВАЊА СНИМКА: Ухапшене две особе са снимка малтретирања младића
30. 08. 2020. у 16:47

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК НАСИЉА У ДАЛМАЦИЈИ: Група младића претукла вршњака (ВИДЕО)
30. 08. 2020. у 15:20

МИГРАНТИ ПРАВЕ ХАОС: Покушали да нападну полицајце - Мештани страхују за безбедност
08. 08. 2020. у 10:19

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)